Ціни на залізничні квитки в Україні від березня-квітня почнуть підвищуватися на 2% щомісяця до кінця поточного року.
Про це заявив очільник Мінфраструктури Владислав Криклій, повідомляє “Укрінформ”.
Міністр пояснив, що подібне здорожчання передбачене фінансовим планом “Укрзалізниці” і
зростання цін, він називає, “дуже легким”.
Чи будуть підвищені ціни на квитки на пасажирські залізничні перевезення – я б не назвав це підвищенням, це у нас буде дуже така легка індексація, починаючи від березня – квітня, по 2% у місяць до кінця року, це передбачено фінансовим планом Укрзалізниці, – сказав Криклій.
Втім, голова Мінфраструктури розповів, що у разі придбання квитків заздалегідь пасажири зможуть заощадити. З його слів, знижка буде до 40%.
Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” працює над створенням нового застосунку для купівлі електронних квитків на поїзди, який стане доступний для пасажирів уже цього року.




