Близько 180 українських туристів застрягли на острові Занзібар.
Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко на своїй сторінці у Twitter.
Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі. Зламався літак”, – йдеться у повідомленні.
МЗС та посольство в Кенії працюють з туроператором, щоб він забезпечив громадян належними умовами перебування на час затримки та якомога швидше вирішив питання їхнього повернення.

Нагадаємо, що у Карпатах з 13 лютого шукають зниклого туриста з Києва.




