Президент України Володимир Зеленський планує вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 разом з військовослужбовцями після того, як вакцину отримають українські медики.
Про це Глава держави сказав в інтерв’ю у межах форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді», повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.
Точно буду вакцинуватися з нашими військовими. Як Верховний Головнокомандувач я це повинен робити. Це буде в першій частині, але на другому етапі, – зазначив Президент.
За його словами, спершу має надійти майже 200 тисяч доз вакцини від компанії Pfizer для українських медиків, які контактують з хворими на COVID-19.
Глава держави також зазначив, що сам готовий зробити щеплення від коронавірусу в прямому ефірі.
Нам усім потрібно в прямому ефірі показати людям вакцинацію. Іншого виходу немає – тільки на собі, – підкреслив Зеленський.




