Народний депутат України VIII скликання Олександр Жолобецький прокоментував конфлікт з поліцією, що стався у вівторок ввечері, 19 січня, з його участю, і заявив про порушення з боку правоохоронців, які його затримали.
Про це йдеться в заяві Олександра Жолобецький, опублікованому на його сторінці в Facebook.
Він стверджує, що не був за кермом у стані ні алкогольного, ані наркотичного сп’яніння, також не відвідував і закладів громадського харчування. Застосування поліцією спецзасобів і його побиття Олександр Жолобецький назвав неправомірним.
Зупинка мого автомобіля була проведена з порушеннями з боку поліцейських. У стані алкогольного або наркотичного сп’яніння я не був, як і не відвідував заклад громадського харчування. Застосування спецзасобів і побиття в ситуації, яка склалася – абсолютно неправомірні дії, – заявив Олександр Жолобецький.
Він повідомив, що буде домагатися справедливого розгляду цього інциденту і має намір звернутися до суду.
Нагадаємо, як повідомляло видання «Новости-N», у вівторок увечері, 19 січня, у Миколаєві стався конфлікт між екіпажем патрульної поліції і колишнім нардепом України Олександром Жолобецьким. У ЗМІ повідомили, що на телефон 102 надійшов анонімний телефонний дзвінок і повідомив, що водій автомобіля «Лексус» випивав в одному з розважальних закладів Миколаєва в районі П’яти кутів, сів у авто і поїхав їхати. Далі автівку зупинила патрульна поліція, проте водій відмовився пройти тест на алкотестері, після чого стався конфлікт, в результаті якого Олександра Жолобецького затримали. У підсумку, колишнього нардепа і його дружину, що також їхала в автомобілі, доставили до Заводського відділку поліції.
Варто відзначити, що у поліції Миколаївської області досі не прокоментували інформацію щодо даного інциденту.
Нагадаємо, 21 січня, в Одеській області прокуратура наполягатиме на довічному позбавленні волі для жорстокого вбивці 11-річної Даші Лук’яненко.
Раніше повідомлялось, в Одесі вручили підозру чоловіку, який вчора вийшов на вулицю з людською головою в руках. Жахливе вбивство сталося в орендованому помешканні на проспекті Небесної Сотні.




