В Одесі на проспекті Небесної Сотні сталося жорстоке вбивство. Підозрюваний вийшов з будинку з людською головою в руках, обмотаною внутрішніми органами.
Про це повідомляє ТСН.
Попередньо встановлено, що він вбив батька та ще одну людину, дані якої наразі з’ясовуються. Одному з загиблих вбивця розпоров черевну порожнину, а іншому відчленував голову.
На питання журналістів про причини свого вчинку підозрюваний відповів, що “так було треба”. Під час затримання він поводився буйно і був у неадекватному стані.
Наразі на місці проводяться слідчі дії. Відкрили кримінальне провадження за ст. 115 УК України.
Нагадаємо, в Одеській області в селі Тарутіно сталося жорстоке вбивство жінки-педагога, громадської діячки. Тіло знайшли в приміщенні недіючої бібліотеки.




