У Львівській області рейсовий автобус збив коня на трасі Київ-Чоп.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Водій твердить, що у сутінках тварина раптово вибігла на дорогу і він не встиг учасно загальмувати. Від удару кінь загинув на місці. Пасажири автобуса не постраждали.
Аварія сталася неподалік села, там копи й знайшли власника тварини. Як з’ясувалося, в мороз коня не випускали, він утік зі стайні, а господарі втечу помітили не одразу.
Нагадаємо, миколаївські рятувальники надали допомогу батькові з сином, які застрягли на трасі у мороз.




