Вночі, 25 липня, у Миколаєві кілька підлітків гасили і запалювали Вічний вогонь заради забави, супроводжуючи свої дії сміхом і вживаючи нецензурну лексику.
Відео було опубліковано у соціальній мережі Instagram.
На ролику видно, як двоє підлітків знімали на відео, як вони гасили Вічний вогонь, біля меморіалу пам’яті Героям-ольшанцям. Якщо вірити ролику, то перший раз у хлопців випадково вийшло загасити вогонь і вони спробували його запалити заново. Після вдалої спроби вони далі вже заради забави гасили і підпалювали Вічний вогонь знову й знову.
Дії підлтків суповоджувались сміхом, нецензурною лайкою і словами “Вічний вогонь не вже не вічний”.
Після попередження від людей, які проходили поряд, про те, що зараз викличуть поліцію, підлітки заявили: “ми не боїмось”.
Нагадаємо, миколаївські підлітки просушили речі на Вічному вогні.
Пізніше стало відомо, пдлітки, які сушили речі біля Вічного вогню, публічно вибачались.




