Фото: KORRESPONDENT.net

Підлітки, які сушили речі біля Вічного вогню, публічно вибачались

Компанія підлітків, котрі 8 червня купалися в арковому фонтані на Соборній площі у Миколаєві, а потім сушили речі біля Вічного вогню, принесли публічні вибачення миколаївцям.

Після інциденту поліція встановила особи неповнолітніх і поспілкувалася з їх батьками, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Миколаївській області.

Як відомо, відео інциденту опубліковано у Instagram-аккаунті “Новини Миколаєва”.

https://www.instagram.com/p/CBJVRdCHyLV/?utm_source=ig_embed

На відео видно, як дві дівчинки-підлітка лягають на плити під фонтаном, де з ними також фотографується хлопець. Після цього вони йдуть сушитися до вічного вогню.

Виявилося, що дорослі навіть не здогадувалися про таке дозвілля своїх дітей. Після бесіди з поліцейськими, які роз’яснили дітям, що за їх дії будуть відповідати батьки, неповнолітні змінили своє ставлення. Учасники інциденту заявили, що шкодують про ситуацію, яка трапилася і вибачилися перед суспільством.

Дивіться також: Фонтани на Соборній та калюжі на Адміральській: як вирішує проблему департамент ЖКГ

Зокрема, вибачилась перед миколаївцями дівчина, яка заявляла, що їй «плювати на меморіал».

Шановні мешканці міста Миколаєва! Хочу принести свої вибачення за випадок, який стався 8 числа біля меморіалу Вічного вогню, де я мала дозволеність висловитися некоректно в сторону людей, які чули мене, оточували, могли побачити чи почути. І в честь ветеранів, і людей, які загинули і був встановлений цей меморіал, – сказала вона.

Батьки дівчаток відзначили, що після того, як відео розійшлося по інтернету, в соцмережах почалася травля підлітків.

Зазначається, врахувавши щире каяття і підлітків і батьків, а також те, що раніше родини у поле зору правоохоронців не потрапляли, поліцейські обмежились профілактичними бесідами та попередили про існуючу адміністративну та кримінальну відповідальність у разі повторення подібних ситуацій.

Нагадаємо, миколаївські підлітки просушили речі на Вічному вогні.

Раніше повідомлялось, на Миколаївщині з’явилась макова фотозона.

Як відомо, родина хлопця, який розбив серце в написі I love Mykolaiv, відшкодувала завдані місту збитки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram