В Японії через зливи загинули 52 людини. Більш як 10 осіб залишаються зниклими безвісти.
Найвищий ступінь небезпеки оголошено в префектурах Фукуока, Сага і Нагасакі на південному заході країни, про це повідомляє NHK, передає Укрінформ.
У деяких районах тільки за одну годину випало більше 110 мм опадів. У восьми префектурах оголошено небезпеку сходження зсувів.
Поліція, берегова охорона та інші служби проводять пошуково-рятувальні роботи.
Нагадаємо, внаслідок повеней на Західній Україні у МОЗ не виключають можливість спалаху кишкової інфекції.




