60 % миколаївських учнів готові повертатися до очного навчання

Тетяна Домбровська вважає, що потрібно готуватися до відновлення повноцінного навчального процесу в миколаївських школах вже з першого вересня.

Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: