ФОТО: Facebook, Володимир Алексєєв

5 хвилин на дільниці = 5 років життя міста, – Алексєєв закликав містян прийти на вибори

Миколаївський музикант Володимир Алексєєв звернувся до жителів міста з проханням прийти 22 листопада на другий тур виборів мера Миколаєва і віддати свій голос за одного з кандидатів.

На своїй сторінці в Instagram він наголосив, що вибір, який зроблять миколаївці 22 листопада за 5 хвилин на ділянці вирішить, яким буде життя міста протягом 5 років.

5 хвилин на ділянці = 5 років життя міста. Як впливати на місто, не будучи політиком і депутатом? Я був, є і буду як мінімум найближчі роки намагатися залишатися гранично нейтральним і не буду в відкриту агітувати ні за яку партію. Чи запрошували мене стати депутатом? Так, і не в одну партію. Чи запрошували зайняти керівну посаду? Так. Погоджувався я? Ні. Мене ви не знайдете ні в одних списках, я не чиновник, не директор. Дружу я з політиками і чиновниками? Так, з багатьма і з різних партій. У нас з більшістю шанобливі стосунки. Чи маю я свою позицію? Завжди. Чи визначився я з вибором? Завжди.

Часто задають питання: Ти боїшся? Ні. Ти хочеш бути гарненьким для всіх? Ні. Однією «попою на два базари»? Ні. Я хочу робити те, що я роблю. Так, як вмію. Робити краще місто культурою. Поки так. А як же впливати на майбутнє, не будучи політиком або чиновником? Можна, можливо. Як? Для початку прийди на вибори 22-го. А ще краще привести на дільниці всіх друзів, котрі сумніваються, – сказав Володимир Алексєєв.

Музикант наголосив, що відповідальність за те, яким буде Миколаїв в майбутньому лежить на кожному жителеві міста.

Кожен повинен відчути, що «особисто я несу відповідальність за майбутнє мого міста» Інакше будуть соплі «як все погано в Миколаєві, і треба валити звідси». Я особисто не хочу «валити» звідси. Я вірю в Миколаїв. Можете крутити біля скроні, що я наївний. Мені все одно. Хто вірить, а не просто ниє, той щось робить і хоча б йде на вибори. І нехай переможе Миколаїв – це наше місто, – написав Володимир Алексєєв.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич закликав жителів міста прийти на другий тур виборів, який відбудеться наступної неділі, 22 листопада.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram