40 лікарів – молодих спеціалістів розпочали роботу в лікарнях Миколаєва

Рекордна кількість лікарів – молодих спеціалістів розпочали роботу в медичних закладах Миколаєва. 40 фахівців після проходження інтернатури ухвалили рішення жити й працювати в нашому місті, надаючи кваліфіковану допомогу городянам.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Сергій Єрмачков три роки тому закінчив Запорізький медичний університет. Інтернатуру з хірургії проходив у Миколаївській лікарні швидкої медичної допомоги. В даний час проходить стажування у відділенні нейрохірургії. Молодий медик розповів нашому кореспонденту, що у родині він перший дипломований лікар.

Богдан Семенюк теж молодий спеціаліст в Лікарні швидкої медичної допомоги. Майбутню професію лікаря-анестезіолога вивчав у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Інтернатуру проходив в Одеській лікарні та в Миколаєві. Каже ЛШМД обрав тому, що добре знає локальні протоколи і обладнання саме цього медзакладу.

Я перший в родині медик і мені дуже хотілось обрати саме цю спеціалізацію, тому що вона надзвичайно цікава, вона надзвичайно потрібна. Можна працювати в різних лікарнях: інфекційній, пологових будинках, диспансерах тощо. Вона потребує негайної реакції, прийняття швидких, правильних рішень, великої кількості практичних навичок та маніпуляцій, — розповів Богдан Семенюк.

Директор лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Дем’янов напівжартома називає очолюваний ним заклад «чистилищем» для нових кадрів. Адже тут завжди доводиться працювати в екстремальних умовах. Залишаються тільки ті, хто витримує цей шалений темп. Молоді спеціалісти працюють на рівні зі старшими колегами. Таким чином здобуваючи навички, що знадобляться в подальшій самостійній роботі.

Безумовно вони знаходяться під контролем своїх колег, але ми не стримуємо їх і в жодному разі не заперечуємо їх участь безпосередньо в оперативних утручаннях, бо це є школа хірургів, — розповів головний лікар ЛШМД Олександр Дем’янов.

Варто зауважити, що також в медичних закладах міста в цьому році проходять інтернатуру 117 майбутніх лікарів.

Нагадаємо, 4 лютого, у День боротьби з раком пологовий будинок № 3 закликав жінок прийти на комплексне обстеження.

Також «МАРТ» повідомляв, у Миколаєві створили 2 мобільні бригади для вакцинації від коронавірусного захворювання COVID-19, згідно з наказом Управління охорони здоров’я, на базі двох центрів медико-санітарної допомоги – № 2 та № 6.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram