23 квітня відзначають Всеукраїнський день психолога

Психологія – це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. В Україні 23 квітня відзначається професійне свято – День психолога. Ці лікарі допомагають впоратися із життєвими негараздами, подолати стреси й депресії. І з кожним роком представники цієї професії стають усе більш затребуваними.

Основними видами діяльності практичного психолога є: просвітницька та психопрофілактична робота; психологічне консультування; психодіагностика; психокорекція, соціально-психологічна реабілітація.

Психологія – це наука про душу, але в матеріалістичному розумінні з неї виключено дослідження самої душі, оскільки це поняття ніяк не вкладається в чіткі прагматичні рамки матеріалістичного світогляду. Однак психологія як наука і не прагне зайняти духовну нішу людської культури. Її доля – це пошук закономірностей і особливостей виникнення, формування і розвитку психічних процесів і психологічних станів людини, властивостей її психіки та поведінкових характерів. Психологія вносить значний внесок у розвиток і життя сучасного суспільства.

У професійне свято «День психолога» ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших шанованих і завжди корисних психологів і бажаємо їм та їхнім пацієнтам міцного здоров’я і простого людського щастя – частіше бути в колі родини і радіти життю, тому що воно, як відомо, прекрасне!

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram