21 грудня у Миколаєві розведуть мости: зайде судно на ремонт

У вівторок, 21 грудня з 12:00 до 13:00 розведуть Південнобузький (Варварівський), Інгульський та пішохідний понтонний мости.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Зазначається, що до акваторії ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайде судно «Олександр Охрименко» для проведення ремонтних робіт.

Також повідомляється, що резервним днем визначено 22 грудня.

Просимо враховувати цю інформацію при плануванні свого маршруту містом, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 14 грудня у Миколаєві розвели Південнобузький (Варварівський), Інгульський і пішохідний понтонний міст.