
Нестача лікарів, захист енергетики, облаштування ВПО: Віталій Кім про ситуацію в області
В етері загальнонаціонального телемарафону Віталій Кім прокоментував оперативну ситуацію на території Миколаївщини. За його словами, керівництво області розуміє, що пріоритетними цілями для ворога залишаються енергетична інфраструктура та системи водопостачання. Тим більше, що окупанти зараз цинічно продовжують намагатися бити саме по енергетиці. Тому захист цих об’єктів сьогодні будується з урахуванням досвіду,

