
Енергонезалежність для багатоповерхівок: Віталій Кім прокоментував важливість програми «СвітлоДІМ»
Нещодавно у Харкові відбувся Форум Асоціації прифронтових міст та громад, який об’єднав представників Уряду, обласної влади і міжнародних організацій та керівників майже 300 прифронтових громад. У прямому етері телемарафону «Єдині новини» начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів, що на заході, серед іншого, обговорювали підтримку внутрішньо переміщених осіб та ветеранів війни.
