
Комуністичне минуле — до музею: що у Миколаєві робитимуть з демонтованими пам’ятниками
У Миколаєві демонтовані елементи комуністичних пам’ятників і стел планують передати до обласного краєзнавчого музею. Такі наміри обговорили депутати, що входять комісії міськради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Наразі ці об’єкти перебувають на балансі комунального підприємства «Миколаївські парки». Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». Миколаївська міська рада планує передати області демонтовані