
У Миколаєві відбувся благодійний матч на підтримку тренерки Анни Самбурської
8 лютого у Миколаєві пройшов благодійний футбольний матч. До нього долучилися благодійники, керівники місцевих спортивних шкіл та працівники міськради. Головна мета — допомогти зібрати кошти тренерці з фехтування Анні Самбурській, в якої нещодавно виявили важку хворобу. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». 8 лютого у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Перемога» зібрались представники
