
На Миколаївщині очно і змішано вчиться більше половини учнів: в ОВА хочуть збільшити цей показник
У Миколаївській області очно або у змішаному форматі нині вчиться понад 60 відсотків учнів. Про це під час підсумкового річного брифінгу повідомив начальник ОВА Віталій Кім. Проте керівництво області планує збільшити цей показник. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». У школах Миколаївщини офлайн або у змішаному форматі на сьогодні навчається 64 відсотки

