
Енергонезалежність громад: Миколаївщина планує зелений курс
Представники влади від Миколаївщини обговорили напрямки роботи зі створення енергетичних планів і залученням міжнародних інвестицій у «зелену» енергетику. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». Питання енергонезалежності стало головною темою для обговорення на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Очільник Миколаївської області Віталій Кім закликав громади активно долучатися до формування

