
Пошкодження майна: вандалізм в Миколаївських парках не припиняється
Комунальники працюють, вандали руйнують! Працівники КП “Миколаївські парки” щотижня стикаються з новими фактами пошкодження майна громади. Серед них: псування міських клумб, скверів та благоустрою. Чому потерпають громадські простори та як до цього ставляться містяни. Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». У Миколаївських парках та скверах продовжують фіксувати випадки вандалізму. Лавочки,

