
У Миколаєві затримали вандалів, які зламали відеокамеру в зупинці-укритті
Миколаївські поліцейські встановили особи правопорушників, які 20 травня в зупинці-укритті на Соборній вчинили бійку та пошкодили камеру відеоспостереження. Їх вже притягнути до відповідальності. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». Ввечері 20 травня до поліції Миколаєва надійшло повідомлення про те, що на зупинці громадського транспорту «Соборна» невідомі вчинили бійку в укритті
