
Туберкульоз та кадровий голод: Деталі брифінгу обласного управління охорони здоров’я
На Миколаївщині зростає захворюваність на туберкульоз. Таку інформацію на брифінгу оприлюднило обласне управління охорони здоров’я. Також посадовці розповіли про ситуацію з медичним персоналом та фінансування закладів шляхом підписання контрактів з НСЗУ. Деталі у сюжеті телеканалу «МАРТ». Це все не пов’язано з інтригами. Це просто життя, і, вважаю, що на своєму
