
У «Миколаївоблтеплоенерго» показали, як функціонують точки видачі води
Через відсутність у Миколаєві централізованого постачання питної води, після руйнації росіянами дніпровського водогону ще в квітні 2022 року, у місті функціонують точки видачі очищеної води. Ними опікується в тому числі комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго». На їх балансі перебуває 79 установок зворотного осмосу, які забезпечують водою містянам. Більше подробиць в сюжеті телеканалу

