
У Миколаєві відкрили Офіс відновлення та розвитку міста
У Миколаєві відкрили Офіс відновлення та розвитку міської громади. Він стане центром зосередження та реалізації усіх проєктів відбудови. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що на відкритті установи були присутні представники постійних партнерів — уряду Данії та Швеції . Вже під час першого засідання учасники затвердили новий пакет допомоги для Миколаєва.

