
Миколаїв перевели в «помаранчеву» зону карантину
У зв’язку зі збільшенням кількості виявлених випадків коронавірусного захворювання COVID-19, Миколаїв перейшов з «жовтої» у «помаранчеву» карантинну зону. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 1 жовтня, на засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС, йдеться в повідомленні на сайті Кабміну. Рішення вступить в силу з 00:00 5 жовтня. Вознесенський, Березанський,


