20 липня, на Миколаївщині перебував міністр оборони України Олексій Резніков

Разом із начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом та його заступником Миколою Маріновим очільник Міноборони поспілкувалися з бійцями Окремого центру Сил спеціальних операцій та оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса». За мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність українському народові та військовій присязі ряд військовослужбовців були нагороджені відомчими відзнаками та цінними подарунками.

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: