Разом із начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом та його заступником Миколою Маріновим очільник Міноборони поспілкувалися з бійцями Окремого центру Сил спеціальних операцій та оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса». За мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність українському народові та військовій присязі ряд військовослужбовців були нагороджені відомчими відзнаками та цінними подарунками.
Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




