17 квітня – День працівника пожежної охорони, свято тих, хто щодня рятує людські життя

Сьогодні в Україні відзначають День працівників пожежної охорони. Свято встановлено Указом Президента від 11 жовтня 2013 року.

Пожежник – професія, що не знає вихідних та свят. Це самовіддана праця 24 години на добу, сім днів на тиждень. І для більшості пожежних це вже не просто професія, а сенс життя.

Вогнеборці Служби  порятунку – це висококваліфіковані професіонали, самовіддані, сумлінні люди, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків.

Щоденно на цілодобовому чергуванні по всій Україні несуть службу близько 7,5 тисячі рятувальників та 2,5 тисячі одиниць спецтехніки, які здійснюють в середньому 1500 виїздів за добу. Один день роботи вогнеборців-рятувальників – це сотні ліквідованих пожеж, десятки врятованих життів, будівель та техніки, знешкоджених боєприпасів.

Результати ефективної напруженої праці ДСНС України – це виснажлива робота понад 50 тисяч вогнеборців-рятувальників Служби, злагодженість дій 9 формувань центрального підпорядкування, 25 територіальних органів та близько 1300 підпорядкованих їм територіальних формувань.

Нагадаємо, що пожежу в Зоні відчуження ЧАЕС ліквідовано: тління загасять за кілька днів

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram