100 кращих волонтерів міста й області нагородили у Миколаєві

Щороку на початку грудня весь світ відзначає День волонтера. Для Миколаєва святкування цієї дати теж стало традицією. 7 грудня на фестивалі «Добрі серця» 100 кращих волонтерів міста й області отримали відзнаки за свої небайдужість та активну громадянську позицію.

Вперше фестиваль «Добрі серця» відбувся ще в 2014 році. Тоді здебільшого нагороджували містян, які допомагали українським військовим на сході України. Цього року претендентів та номінацій значно побільшало. 

Для того, аби позмагатися за першість у своїй категорії та популяризувати волонтерський рух соціально відповідальні миколаївці мали заповнити гугл-форму та описати свою волонтерську діяльність за 2020 рік. З-поміж більше трьохсот заявок організатори фестивалю громадська організація «Перлина» і Управління молоді та спорту Миколаївської ОДА обрали 100 найкращих волонтерів. Цього року головною тематикою волонтерства стали боротьба з коронавірусом та допомога соціально незахищеним верствам населення.

Усі переможці фестивалю «Добрі серця» отримали іменні дипломи та плакетки на пам’ять про реалізовані волонтерські проєкти.

Нагадаємо, в середині грудня у Миколаєві відкриється перший мобільний шпиталь на 60 ліжко-місць для пацієнтів з COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram