Фото: Expanscape

У Британії представили ноутбук із сімома екранами

Незвичайний ноутбук із додатковими екранами представила британська компанія Expanscape в лютому цього року. Новинка є версією моделі Aurora 7.

Як повідомляє “Урядовий кур’єр”, з посиланням на Gizmodo, крім основного екрана, у ноутбука є ще шість додаткових. Ноутбук був створений для розробників, програмістів і фінансових трейдерів та проанонсований ще на початку 2020 року.

Ноутбук працює на процесорі Intel i9 9900K з підтримкою 64 ГБ оперативної пам’яті DDR4 та графічною картою серії NVIDIA GTX 1060, Aurora 7 також постачається з 2 ТБ жорсткого диска та додатковими 2,5 ТБ SSD-накопичувача, а також усіма портами.

Товщина моделі – 4,3 дюйма (майже 11 см), а вага – близько 12 кг. У зв’язку з цим пристрій навряд чи можна назвати портативним. Однак розробники планують зменшити вагу девайса до 9 кг. Також у моделі є акумулятор, завдяки якому забезпечується автономна робота протягом декількох годин.

Сьогодні ноутбук існує тільки у вигляді прототипу. У Expanscape не розкрили вартість пристрою, але заявили, що він є для попереднього замовлення.

Нагадаємо, що японська телекомунікаційна компанія-гігант NTT East планує вийти на ринок дронів, щоб допомогти сільськогосподарському сектору впоратися з проблемою гострої нестачі робочої сили.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram