Фото: РБК

З’явився мобільний додаток, який перевіряє наявність симптомів COVID-19

Розробники кажуть, що ArogyaKshema стане в нагоді лікарям, опікунам та звичайним користувачам, яким доводиться контактувати з іншими під час пандемії коронавірусу.

Індійські науковці випустили додаток для Android, який допоможе відрізнити симптоми COVID-19 від інших проблем зі здоров’ям, але зі схожими проявами, повідомляє TechToday.

Фото – techtoday.in.ua

Автори кажуть, що програма ArogyaKshema враховує рекомендації лікарів, Індійської ради медичних досліджень та Всесвітньої організації охорони здоров’я. Інтерфейс додатку перекладений на кілька мов, включаючи російську (він виконаний через Google Translator, тому не надто якісний).

Читайте також: На Миколаївщині більше 100 нових випадків СOVID-19

Утиліта ArogyaKshema представляє собою опитувальник із 13 питань з кількома варіантами відповідей. Питання стосуються наявних відчуттів та симптомів, а також загальної інформації – віку, наявності хронічних захворювань, історії подорожей.

Після отримання результатів додаток повідомляє поточний стан пацієнта та надає йому рекомендації з подальших дій. Для більшої наочності ці діагностичні повідомлення супроводжуються різним кольором.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я має намір здійснити комплекс заходів для стимулювання розвитку в країні системи добровільного медичного страхування як одного з джерел оплати медичних послуг.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram