Зростання пенсій: стало відомо, хто залишиться без надбавки

Радник міністра соцполітики Микола Шамбір заявив, що зростання пенсій з 1 липня не зачепить тих пенсіонерів, які офіційно працевлаштовані.

Шамбір пояснив, що індексація проводиться всім на загальних підставах, незалежно від того, працює людина чи ні. працюючі пенсіонери, не отримують підвищення у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму, оскільки вони працюють і розмір прожиткового мінімуму на них не впливає. Однак після звільнення, вони отримають надбавку, повідомляє Хвиля з посиланням на телеканал “Україна 24”.

Зазначимо, що пенсіонери, які працюють, два роки отримуватимуть підвищення виплат з урахуванням їх роботи за цей термін.

До того ж, уже в 2021 році українцям тричі перерахують пенсії. Перший раз перерахують всі пенсії в березні 2021 – виплати зростуть на 15%. Якщо розрахунковий розмір пенсії 2 400, то після підвищення буде вже 2 760 грн.

Якщо ж розрахунковий розмір 1 500 грн, то після підвищення розмір виплати не зміниться і буде на рівні прожиткового мінімуму проживання – 1 769 грн.

Нагадаємо, що у Миколаєві пенсіонери побили водія трамвая за відмову пускати в салон більше 10 осіб.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram