Фото - facebook.com/zorya.mashproekt.official

“Зоря-Машпроект” увійшла до державного проекту Індії “Make in India”

Під час нещодавнього візиту делегації ДП «Зоря»-«Машпроект» до Індії, відбувся завершальний етап переговорів з індійською державною компанією Bharat Heavy Electricals Limited (BHEL) щодо проекту локалізації виробництва окремих компонентів газотурбінних двигунів морського застосування на виробничих потужностях компанії.

За результатами переговорів сторони підписали угоду щодо локалізації. Про це повідомили у прес-центрі підприємства.

Угодою ми закріпили результати тривалої 6-річної взаємодії з BHEL щодо визначення формату співробітництва, технічних можливостей та подальших перспектив. Реалізація проекту локалізації значно підвищує конкурентоспроможність нашої продукції на ринку Індії. Ми значно зміцнили свої позиції та розширили можливості для участі у нових проектах.

Сьогодні ми маємо підстави говорити про застосування нашої техніки для кораблів індійських ВМС у довгостроковій перспективі, – прокоментував підсумки візиту генеральний директор ДП «Зоря»-«Машпроект» Олексій Жуковець.

Часткова локалізація проходитиме за ліцензійним контрактом із виплатою BHEL відповідного роялті на користь ДП «Зоря»-«Машпроект».

Читайте також: «Зоря»-«Машпроект» працює над проєктом створення газотурбінних двигунів, які працюватимуть на водні

У прес-центрі нагадали, що в 2014 році в Індії було впроваджено державну програму розвитку країни під назвою Make in India, яка передбачає локалізацію та часткове виробництво певної техніки в країні. За умовами програми, під час ухвалення рішення про співпрацю з іноземними партнерами, перевага віддається тим компаніям, виробництво продукції яких хоча б частково локалізовано в Індії.

У вересні державне підприємство «Зоря – Машпроект», яке входить до складу «Укроборонпрому», уклало контракт з індійською компанією Goa Shipyard Limited на поставку двох сучасних газотурбінних установок М7Н2 для потреб Військово-морського флоту цієї країни.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031