Змагання з вуличного баскетболу ProStreetCup відбулись у Миколаєві

Цими вихідними в сквері «Серце міста» відбулись змагання зі стрітболу ProStreetCup. У рамках турніру аматорські команди боролися за «Кубок Центрального району» та призовий фонд.

Популяризація спорту в Миколаєві – основна мета проведення турніру. За словами голови адміністрації Центрального району Олександра Берези,  ідея провести такі змагання народилась ще наприкінці літа.

Ми спілкувалися з нашою баскетбольною легендою Олександром Раєвським і зійшлися у думці, що було б класно у вересні, коли відзначається День міста, провести турнір з вуличного баскетболу, – сказав Олександр Береза. – Я сам ще будучи студентом грав за баскетбольну команду будівельного коледжу. Біля 7 років віддав цьому виду спорту. Тому баскетбол для мене – знайома справа.

Учасників розділили на три групи: по чотири і три команди. Головним суддею змагань виступив Олександр Раєвський.

Для дотримання карантинних обмежень, участь у турнірі брали всього 11 команд, а стежили за дотриманням протиепідемічних заходів представники «Червоного Хреста».

Першу трійку переможців чекав призовий фонд, розмір якого організатори залишили в секреті, запевнивши журналістів, що «всі залишаться задоволені».

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що міська влада цілеспрямовано розвиває спорт, аби миколаївці покращували своє здоров’я.

До кінця поточного року відкриємо ще декілька майданчиків зі штучним покриттям. Частина з них будуть суто футбольними, частина – універсальними. Також наразі відбувається ремонт спортивних майданчиків в школах, – повідомив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що у Миколаєві стартував дитячий турнір з футболу

Як раніше повідомлялось, спортсмени-байдарники показали Миколаїв з незвичайних ракурсів

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram