ФОТО: скріншот з відео

Жорстоко побила власна матір: на Хмельниччині лікарі намагаються врятувати життя дівчинки

У Хмельницькій області медики намагаються врятувати чотирирічну дівчинку, яку, ймовірно, побила її ж мати.

Дитина вже п’ятий день у комі, прогнозів лікарі поки не дають. У дитини численні забої усього тіла, перелом передпліччя – її стан дуже тяжкий, повідомляє ТСН. 

Синці різної давності, тож медики кажуть – побиття були неодноразові. В поліції підозрюють, що так сильно побила дівчинку власна матір. Колись її звинувачували у неналежному батьківському піклуванні, дівчинка жила у дитячому будинку, згодом мати вийшла заміж і через суд забрала дитину до себе.

Мати стверджує, що дівчинка вдарилася сама через приступ епілепсії. Але працівники дитячого будинку, у якому певний час перебувала дитина, кажуть: такої недуги у неї не було. Слідчі майже упевнені: мати бреше. 

Дитина перебуває у вкрай важкому стані із множинними травматичними ушкодженнями центральної нервової системи, опорно-рухового апарату, м’яких тканин тулуба та внутрішніх органів, – розповів Ігор Бойко, завідувач поліклініки дитячої Хмельницької лікарні.

Нагадаємо, на Закарпатті помер кандидат у депутати від “Опозиційної платформи” Павло Седляр, на якого напередодні було скоєно напад.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram