Фото: GETTY IMAGES

Жінка привезла хворого на ковід сина на тестування у багажнику

Вчителька з США замкнула свого хворого на коронавірус сина у багажнику авто, щоб не заразитися під час поїздки на повторне тестування на Covid-19.

Про це повідомляє «ВВС-Україна».

41-річну матір затримали та звинувачують у створенні загрози життю дитини.

Інцидент стався 3 січня у штаті Техас. Працівниця пункту тестування обходила автомобілі, збираючи інформацію від водіїв, що стояли у черзі на тестування. Почувши, що у багажнику однієї з автівок хтось є, вона викликала поліцію.

Коли мати хлопця відкрила багажник, там виявили хлопчика. Жінка пояснила, що це її 13-річний син, який отримав позитивний результат на Covid-19, і вона привезла його на додаткове тестування. А щоб не заразитися під час поїздки, вона помістила підлітка у багажник.

Працівниця центру відмовилася проводити тест, допоки хлопчику не дозволять сісти на заднє сидіння автомобіля.

Правоохоронні органи провели повне розслідування, внаслідок якого видали ордер на арешт. На щастя, дитина не постраждала, – розповіли у місцевій поліції.

Сержант Річард Стандіфер з Департаменту громадської безпеки Техасу повідомив, що хлопчик міг серйозно постраждати, якби автомобіль потрапив у ДТП. А такого, щоб когось саджали у багажник через позитивний тест він ніколи не чув.

Нагадааємо, що 9 січня стало відомо про те, що вчені виявили новий штам коронавірусу на Кіпрі, який є гібридом штаму «Дельта» та «Омікрону».

Раніше, 27 грудня повідомлялося, що в Україні планується налагодити виробництво вакцини від коронавірусу CoronaVac. Першу лінію виробництва планується запустити з лютого 2022 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram