Жінка лікаря, якого знайшли повішеним, вказує на трагічну випадковість

Рідні завідувача гнійно-септичної хірургії у міській лікарні №3 Олега Малимона , якого знайшли повішеним у понеділок, 20 липня, в парку «Дубки» в Миколаєві, стверджують, що він не скоював самогубство.

Про це розповіла кореспонденту «Новости-N» дружина загиблого Ганна.

За її словами, чоловік, зібравшись на роботу, взяв з собою сумку-планшет, ремінець якої і обірвав його життя, зачепившись за гілку.

Мені слідчий офіційно підтвердив, що на сумці петлі не було і він не повісився сам. Він, ідучи з дому на роботу, забрав зубну щітку і одеколон. По всій видимості, зайшов в парк по нужді, повісив сумку на сук і коли розвертався, щоб її зняти, зачепився ремінцем за сук, послизнувся, зачепив її шиєю і провис, втративши свідомість. У нього був слабкий зір, тому і не помітив , – каже Анна.

Також жінка зазначила, що за офіційною заявою слідства, странгуляційна смуга удушення «йде» за вуха, що підтверджує відсутність затягнутої петлі.

Нагадаємо, завідувач гнійно-септичної хірургії у міській лікарні №3 Олег Малимон знайдений повішеним у теплотрасі поруч з входом у лікарню.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram