ФОТО: Офіс президента

Зеленський розповів про плани застрахувати вчителів

Президент доручив уряду захистити вчителів і поліпшити умови для їх роботи.

Про це глава держави повідомив на зустрічі з вчителями та директорами шкіл, яка відбулася в Національному комплексі “Експоцентр України” в Києві з нагоди Дня працівників освіти, повідомляє Zn.ua з посиланням на прес-служба ОП.

Читайте також: У МОЗ розглядають перенесення осінніх канікул на 10 днів, – Ляшко

Зеленський зазначив, що педагоги – це майбутнє наших дітей, а значить, і майбутнє України.

“Ми точно будемо максимально поліпшувати умови, в яких працюють наші педагоги, такі завдання ми ставимо уряду”, – заявив він.

За його словами, мова йде не тільки про фінансове забезпечення, а й про повагу, умовах роботи.

“Учитель – складна і важлива професія, він або вона не може робити знижку на те, що відбувається поза школою, в особистому житті. Він повинен бути завжди зібраним і завжди на варті безпеки та розвитку дітей. Ми хочемо боротися за освіту, хочемо допомагати”, – підкреслив Президент.

У свою чергу т. в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет зазначив, що на 2021 рік планується затвердити найбільший за останні вісім років бюджет освіти. За його словами, це – плюс 34 млрд грн.

Читайте також: МОН планує реформувати систему дошкільної освіти

Зеленський також повідомив про наміри застрахувати вчителів на випадок захворювання.

“Важливе питання – це застрахувати всіх. Ми ж бачимо статистику та бачимо, що вчителі – в групі ризику. Треба подумати над страхуванням для них, щоб вони розуміли, що ми дбаємо про них, відчували себе в безпеці”, – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, що школи під час дистанційного навчання можуть оцінювати дітей у форматі “Зараховано / не зараховано”, якщо більше половини уроків проводять онлайн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram