Олег Татаров. Фото: zib.com.ua

Зеленський – про призначення Татарова: “Головне, аби людина була чесною”

Президент України Володимир Зеленський вперше прокоментував призначення Олега Татарова на посаду заступника голови Офісу Президента.

За словами Зеленського, він не вважає Татарова “людиною з системи Януковича”. Про це діючий голова держави розповів під час своєї робочої поїздки у зону проведення Операції об’єднаних сил у Донецькій області.

“Ми всі жили за часів Януковича, деякі люди побігли разом з Януковичем, а в принципі багато залишилося нормальних, які не зрадили Україну. Мені здається, це несправедливо, всіх людей, які очолювали ту чи іншу ланку влади за часів Януковича вважати “старою владою”.

“Для мене всі, хто очолював за часів пана Порошенко – теж вже “стара влада”. І там були досвідчені люди, і в ті роки були досвідчені люди. Головне, щоб людина була чесна”, – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, що 5 серпня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Олега Татарова заступником голови Офісу Президента. З 2011 року Татаров перебував на посаді заступника начальника головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ в уряді Миколи Азарова (тодішнім президентом України був Віктор Янукович).

Також Татаров відомий за своїми висловами у 2014 році, коли неодноразово називав учасників Майдану “екстремістами”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram