Фото: Getty Images

Зеленський пообіцяв пробачити невеликі податкові борги майже чотирьом мільйонам громадян

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв українцям анулювати податкові борги на суму до трьох тисяч гривень.

Про це президент заявив у своєму відеозверненні, 24 листопада.

Майже чотирьом мільйонам громадян, які мають податковий борг в 3 тисячі 60 гривень, цей борг буде анульований, – заявив президент.

Також він анонсував введення податкових канікул при посиленні карантинних обмежень.

При посиленню обмежувальних заходів, 200 тисяч ФОПів першої групи будуть звільнені від сплати всіх податків і зборів, включаючи ЄСВ, – додав Володимир Зеленський.

Крім того, президент заявив про відновлення програм матеріальної допомоги, які діяли під час карантину навесні цього року. Йдеться про допомогу ФОПам, у яких є діти у віці до 10 років, компенсації по частковому безробіттю та кредитні канікули для бізнесу в рамках програми “5-7-9”.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що отримав негативний результат тесту на коронавірус і приступив до роботи у звичайному режимі.

Раніше повідомлялось, Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню COVID-19», що передбачає за перебування у громадських будівлях, транспорті під час дії карантину без респіраторів або масок, що закривають ніс та рот, загрожує штраф до 255 грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram