Зеленський підписав закон про спрощення роботи ФОПів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про спрощення роботи фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента.

Закон передбачає спрощення ведення обліку для фізичних осіб-підприємців, доступу до електронного кабінету платника податків і розширення його функціоналу.

Документ передбачає скасування обов’язкової книги обліку доходів для ФОП. Фізичним особам – підприємцям І-ІІІ груп на спрощеній системі оподаткування можна буде вести облік у будь-якій зручній формі – паперовій чи електронній – із зазначенням суми доходу за місяць. Фізичні особи – підприємці на загальній системі зможуть вести облік також у паперовому або електронному вигляді, але за типовою формою, визначеною Міністерством фінансів, – йдеться в повідомленні.

Крім того, наголошується, що закон скасовує договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платник податків і передбачає, що в електронному кабінеті будуть відображатися податкові повідомлення.

Також документ вносить зміни до Податкового кодексу. Зокрема, полегшені умови податкових перевірок. При перевірці оформлення працівників усунуто можливість опитувати працівників і роботодавців про виплачені пасивні доходи та інших додаткові блага і відшкодування.

Нагадаємо, Зеленський призначив “людину Януковича” Олега Татарова на пост заступника голови Офісу Президента.

Раніше повідомлялось, Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram