ФОТО: УНІАН

Зеленського не змогли оштрафувати за візит до кав’ярні: справу передали до Верховного Суду

Сьогодні, 19 червня, суд у Хмельницькому мав розглянути питання щодо адміністративного порушення президента Володимира Зеленського. Йдеться про відвідування президентом та делегацією кафе у Хмельницькому, коли це було заборонено згідно з карантинними обмеженнями.

Суддя призупинив провадження і звернувся до Верховного суду для розтлумачення, чи може бути голова держави притягнутий до адміністративної відповідальності, адже відповідно до Конституції президент є недоторканим, пише Hromadske.

3 червня під час поїздки до Хмельницького Володимир Зеленський разом із учасниками делегації відвідали кафе. Вони пили каву всередині приміщення, тим самим порушуючи карантинні заходи, які забороняли відвідування кафе.

Читайте також: Українці порушили карантин на 4.5 млн гривень штрафів

Відповідне порушення карантину передбачає від 17 до 34 тисяч гривень штрафу.

Разом із Зеленським в кафе були керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, його перший заступник Сергій Трофімов, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габинет і міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Фото: Офіс президента

Нагадаємо, Кабінет міністрів планує посилити відповідальність за відсутність масок у громадян в транспорті і приміщеннях в рамках карантину в Україні. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram