Збірна Миколаївської області перемогла на Першому Кубку України з кайт-флаїнг 2021

Збірна Миколаївської області завоювала перший в історії Кубок України з кайт-флаїнгу. Всеукраїнські змагання пройшли з 18 по 22 червня в Херсонській області.

Про це повідомляє організатор турніру – Українська Асоціація повітряних зміїв.

На турнірі збірні з семи регіонів країни змагалися за «командне золото». Спортсмени з Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Київської, Вінницької, Рівненської областей та Києва демонстрували кращі техніки запуску шоу-кайтів на локаціях в Херсоні і області.

Збірна Миколаївської області на чолі з Дариною Старинець, Чемпіонкою України з кайт-флаїнг-2020 (юніори) з Ольшанського, показала найкращий результат і отримала заслужене «командне золото». До складу збірної увійшли спортсмени з Миколаєва, Вознесенська, Висунської та Ольшанської ОТГ. Учасниця збірної, лідерка міжрегіональної команди «Ukrainian Kite Beauties» Катерина Битків, Чемпіонка України з кайт-флаїнг – 2020 (молодь) з Миколаєва, провела показові командні виступи з чотирьохлінковими кайтами в рамках позазмагальної програми. Другою на Кубку фінішувала збірна Херсонщини. Третє місце – у киян.

Українська Асоціація повітряних зміїв заснувала Кубок України з кайт-флаїнгу в цьому році – поряд з обласними чемпіонатами та чемпіонатом України. На Кубку змагаються регіональні команди, а не окремі кайт-флаєри, як на чемпіонатах. Такий формат цілком відповідає рекомендованому Міжнародною федерацією повітряних зміїв. Як повідомлялося раніше, другий Чемпіонат Миколаївської області з кайт-флаїнгу проходив 4-7 червня 2021 року, за його результатами і була сформована збірна Миколаївської області.

Нагадаємо, 19 червня, на миколаївському пляжі «Стрілка» відбувся міні-фестиваль повітряних зміїв «Запусти мрію в небо».

Як відомо, з 21 по 24 червня в Миколаєві на кортах «Спартак» відбувся обласний турнір з тенісу. Крім миколаївських спортсменів турнір відвідали спортсмени з Херсона та Кривого Рогу. Загалом у різноманітних розрядах 88 учасників. Турнір проходив у вікових категоріях до 10, до 12, до 14 і до 18 років серед юнаків і дівчат.