Запорізький автомобілебудівний завод. Фото: vcrti.com.ua

ЗАЗ буде виготовляти автобуси для Європи

«Запорізький автомобілебудівний завод», отримав Схвалення Типу ЄС для автобуса середнього класу. Серед цих вимог підтверджено і відповідність Євро 6.

Таким чином, якість, технічні параметри та екологічність продукції українського автовиробника, офіційно підтверджені і відповідають чинним жорстким вимогам регламенту Європейського Союзу, пише Діло з посиланням на УкрАвто.

Почавши виробництво автобусів малого класу ZAZ A07, “ЗАЗ” цілеспрямовано розвиває автобусний напрямок і на даний момент має в модельній лінійці кілька модифікацій техніки, та продовжує роботу над розширенням асортименту.

Читайте також: В Миколаєві п’яний чоловік намагався викрасти ЗАЗ

Зараз налагоджено виробництво, фактично з чистого аркуша, автобуса малого класу ZAZ A08, модифікації “приміський”, “шкільний”, “міський”, готується до запуску виробництво моделі ZAZ A09 на шасі Mercedes-Benz (всі Євро-5), а також виробляється низькопідлоговий автобус середнього класу ZAZ A10 Євро-5 з механічною і автоматичною коробкою передач, а також А10 у виконанні Євро 6.

Отриманий сертифікат відповідності нормам Європейського Союзу відкриває для українського автовиробника нові можливості. Завдяки тому, що автобуси виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу, при схожих експлуатаційних характеристиках з європейськими аналогами, мають більш привабливу ціну, запорізьке підприємство має хороші перспективи продажів.

Таким чином, вже в найближчий час, автобусна техніка, вироблена на ЗАЗ, буде поставлятися на ринки країн Європейського Союзу і складе конкуренцію місцевим виробникам.

Нагадаємо, що у вересні Запорізький автомобілебудівний завод оголосив про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для місцевого ринку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram