ФОТО: Гонтар Володимир / УНІАН

Завтра в Україні стартує реєстрація на пробне ЗНО

З вівторка, 5 січня, відкривається реєстрація на пробне тестування зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

З 5 січня до 19 січня на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО, – йдеться у повідомленні.

Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, надрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Зауважується, що цьогоріч можна вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а також додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року. В Українському центрі оцінювання якості освіти звертають увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 січня зарплати працівників освітньої сфери в Україні збільшилися на 20%.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram