“У бюджеті міста Миколаєва на встановлення прапору не виділено жодної копійки”, – Сєнкевич

У міському бюджеті не закладені гроші на встановлення 70-ти метрового державного прапору України на центральній площі міста.

Про це міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив під час прямого етеру у соціальних мережах.

“Багато людей зтурбовані питанням прапору, більше, ніж коронавірусом… Ви вже зад**бали! Засуньте це питання з прапором собі у кишеню, у задню, і носіть його там.

У бюджеті міста Миколаєва на встановлення прапору не виділено жодної копійки з грошей. Їх немає. Бо вже ви ці гроші вже десь витратили, на дороги, на ще щось.

Якщо у вас є гроші, які ви хочете витратити на дороги, я скину вам картку, будемо використовувати ці гроші на ремонт доріг. Якщо хочете ще й прапор – знову на картку, побудуємо і прапорець, поставимо на площі.

Скажемо, що він побудований на гроші підписників Сєнкевича у Instagram і Facebook. А жителі області також можуть скинутись, увімкнемо їх до списку”.

Нагадаємо, що у місті до 30-річчя Незалежності України планують встановити 70-метровий прапор України за дорученням Офісу Президента. Проект ініціював голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім.

Читайте також: Хакери зламали сайт Миколаївської ОДА і розмістили прапор “ЛНР”

Попередня вартість реалізації даного проєкту склала 27 мільйонів гривень. Планувалось, що держбюджет виділить 14 мільйонів гривень, 5 мільйонів гривень надасть обласна рада.

З бюджету Миколаєва на встановлення прапору мали б виділити 8 мільйонів гривень. Проте мер міста Олександр Сєнкевич заявив, що у міському бюджеті немає грошей.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram