Заробіток на фото з тваринами: у Миколаєві чоловіка притягли до відповідальності

Поліція притягла до адміністративної відповідальності чоловіка, який використовував диких тварин для заробітку на фото з ними.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

8 січня поліцейські склали адміністративні матеріали за жорстоке поводження з тваринами на власника орлів та мавп, з якими чоловік пропонував миколаївцям за гроші фотографуватися на вулиці Соборній.

Правопорушника, який сьогодні був з мавпою, та саму тварину поліцейські відвезли до Миколаївського зоопарку. Після неодноразових звернень адміністрація закладу погодилася, у разі потреби, надати прихисток і мавпам, і орлам.

Раніше поліцейські неодноразово доставляли власників диких тварин, які заробляли на фото з ними, до відділення поліції та притягували їх до адмінвідповідальності.

Стаття передбачає штраф із конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.

Нагадаємо, що 27 грудня у Миколаєві місцевий житель познущався над безпритульною собакою.

Також 6 січня На сайті президента Володимира Зеленського з’явилася петиція, автор якої вимагає повністю заборонити в Україні використання петард, феєрверків, піротехнічних виробів, закрити піротехнічні магазини, і штрафувати за порушення заборони, починаючи від 15 тисяч гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram