Фото: Національна гвардія України

Замість радянських автоматів українські нацгвардійці отримають гвинтівки, близькі до стандартів НАТО

Замість радянських автоматів Калашникова українські військові Національної гвардії візьмуть в руки сучасні гвинтівки (UAR-15) українського виробництва. Снайперські гвинтівки Драгунова замінять на гвинтівки UAR-10. Це озброєння близьке до стандартів НАТО.

Про це повідомляють у пресслужбі Нацгвардії.

Так, днями відбулися навчальні збори, де фахівці зокрема вивчали нові зразки озброєння. Заступник директора департаменту логістики головного управління Національної гвардії Сергій Гриценко зазначив, що зараз на озброєнні є як зразки радянського виробництва, так і новітні.

Наразі триває переоснащення військових частин НГУ новітнім стрілецьким озброєнням. Сьогодні перший етап вже виконали. Ми переоснащуємося відповідно до стандартів НАТО, – каже Гриценко.

Фото: Національна гвардія України

Він зазначив, що загони спеціального призначення вже оснастили PSRL-1 (РПГ-1) американського виробництва замість застарілих РПГ-7. Використовуються протитанкові ракетні комплекси виробництва конструкторського бюро «Луч»: «Стугна» і «Корсар». Щодо броньованої техніки – на озброєнні вже перебуває БТР-3 і БТР-4 українського виробництва.

Фото: Національна гвардія України

В планах Національної гвардії забезпечити новітньою технікою та зброєю усі військові частини оперативного призначення.

Нагадаємо, канадські військові передали Нацгвардії навчальних матеріалів на ₴4,5 мільйона.

Раніше повідомлялося, Міноборони виділило 3,7 мільярда гривень на погашення боргів перед військовослужбовцями.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram