ФОТО: АрміяInform

Закликали до захоплення влади під керівництвом РФ: СБУ блокувала антиукраїнську мережу

СБУ блокувала діяльність антиукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію у державі. Зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередніми даними, їхні дії координували російські куратори.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Лідеру так званих «антивакцинаторів» та ще одному фігуранту провадження, громадянину РФ, повідомлено про підозру за ст. 109 Кримінального кодексу України.

ФОТО: СБУ

У розпорядженні СБУ є беззаперечні докази причетності фігурантів до протиправної діяльності, у тому числі листування, у ході якого зловмисники підшукували зброю та співучасників, що мали захоплювати владу у відповідних регіонах. Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із «власною міліцією» та «економікою», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час санкціонованих обшуків вилучено докази, які вказують на можливе фінансування їх діяльності представниками РФ.

Нагадаємо, 8 листопада на Соборній площі відбувся мітинг противників вакцинації та носіння засобів безпеки в умовах пандемії коронавірусу. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram