ФОТО: Перший

Захоплення заручників у Луцьку: у МВС пояснили чому силовики штурмували порожній автобус

Відео затримання терориста Максима Кривоша, який 21 липня захопив автобус із заручниками в Луцьку, а також штурм автобуса прокоментували у Міністерстві внутрішніх справ України.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі “Сдінаку з “1+1” заявив, що влада робила усе можливе, аби звільнення заручників закінчилося успішно. 


Було дуже багато диванних експертів, які говорили, що треба негайно брати штурмом, щоби снайпер “зняв” терориста тощо. Але насправді не буває безпечнішої операції за переговори, тому це й була основна стратегія, – пояснив він. 

Коли правоохоронці встановили особу зловмисника, то переконалися, що найкращий метод роботи – перемовини. І ця тактика була успішною.

Зараз точаться дискусії щодо того, чи варто було президенту йти на вимоги терориста, чи варто було записувати відео із закликами подивитися фільм “Земляни”. Я можу сказати, що президент зробив усе правильно, адже найдорожче, що в нас є, –це життя людей. І будь-які інші дії могли призвести до неконтрольованої агресії. Ми знали, що в цієї людини є справжня зброя, він це демонстрував, стріляючи з вікон. Він ледь не вбив заступника глави Нацполіції Євгена Коваля: куля пройшла за 20 сантиметрів від його голови. Тому ризикувати не можна було, – зазначив Геращенко. 

Нагадаємо, у вівторок, 21 липня, на Театральній площі в Луцьку невідомий захопив автобус і забарикадувався в ньому.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram